​Столтенбергу продовжили мандат генерального секретаря НАТО

​Столтенбергу продовжили мандат генерального секретаря НАТО

Мандат генсека Столтенберга продовжили до 30 вересня 2020 року НАТО продовжили мандат генерального секретаря Єнса Столтенберга до 2020 року. 

Про це говориться в повідомленні на сайті Альянсу.

"Союзники сьогодні домовились продовжити мандат генерального секретаря Єнса Столтенберга на два роки, до 30 вересня 2020 року", - говорится в повідомленні.

Відмітимо, Раду НАТО зазначив Столтенберга на пост генерального секретаря НАТО та голови Ради НАТО 28 березня 2014 року, а 1 жовтня 2014 року він ввійшов на посаду. Столтенберг став першим норвежцем на посту голови Альянсу.

Нагадаємо, раніше в доповіді НАТО сповіщали, що зростаюча воєнна сила Китаю та Росії та міри НАТО, напрямлені на посилення своїх військових можливостей, можуть призвести до нових перегонів озброєння типу холодної війни.

Так, в звіті вказано, що витрати на оборону почали зростати після анексії Росією українського Криму в 2014 році, а прогнози передбачують подальше збільшення до 2045 року. 

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...