​Столтенбергу продовжили мандат генерального секретаря НАТО

​Столтенбергу продовжили мандат генерального секретаря НАТО

Мандат генсека Столтенберга продовжили до 30 вересня 2020 року НАТО продовжили мандат генерального секретаря Єнса Столтенберга до 2020 року. 

Про це говориться в повідомленні на сайті Альянсу.

"Союзники сьогодні домовились продовжити мандат генерального секретаря Єнса Столтенберга на два роки, до 30 вересня 2020 року", - говорится в повідомленні.

Відмітимо, Раду НАТО зазначив Столтенберга на пост генерального секретаря НАТО та голови Ради НАТО 28 березня 2014 року, а 1 жовтня 2014 року він ввійшов на посаду. Столтенберг став першим норвежцем на посту голови Альянсу.

Нагадаємо, раніше в доповіді НАТО сповіщали, що зростаюча воєнна сила Китаю та Росії та міри НАТО, напрямлені на посилення своїх військових можливостей, можуть призвести до нових перегонів озброєння типу холодної війни.

Так, в звіті вказано, що витрати на оборону почали зростати після анексії Росією українського Криму в 2014 році, а прогнози передбачують подальше збільшення до 2045 року. 

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...