Генпрокуратурою проведено семінари на тему: «Актуальні питання застосування антикорупційного законод

Генпрокуратурою проведено семінари на тему: «Актуальні питання застосування антикорупційного законод

У семінарі, проведеному для керівників структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, прокуратур міста Києва, Київської області, АР Крим, військової прокуратури Центрального регіону України, місцевих прокуратур міста Києва та Київської області, приймали участь судді апеляційного суду та районних судів міста Києва, представники Ради адвокатів України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Національної поліції України, Державної фіскальної служби України, Національної академії прокуратури України та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Окрім того, аналогічний семінар у режимі відеоконференції проведено для керівників структурних підрозділів регіональних та керівників місцевих прокуратур.

На семінарах обговорено актуальні питання особливостей заповнення працівниками прокуратури декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...