Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Порушену проти переяславських чиновниць кримінальну справу з невідомих причин закрито.

Порушену проти переяславських чиновниць кримінальну справу з невідомих причин закрито.
151886 ПЕРЕГЛЯДІВ

В 2015 році до Переяслав-Хмельницького відділу поліції звернулася ГО "Правий Сектор Переяслав" із заявою про скоєння кримінального правопорушення посадовими особами відділу культури і туризму Переяслав-Хмельницької міської ради (начальник відділу - Антоніна Курило (Курченко), головний бухгалтер відділу - Лариса Сандига).

курило антоніна переяслав  лариса сандига переяслав

26.02.2015 року заяву було внесено до ЄРДР.

Внаслідок навмисного затягування справи та численних скарг заявника, справу було передано іншому слідчому.

В лютому 2016 року до відділу поліції звернулося четверо потерпілих від протиправних дій Антоніни Курченко та Лариси Сандиги із заявою про залучення їх до справи в якості потерпілих.

Жодних повідомлень від переяславської поліції у встановлений законом термін потерпілі так і не отримали. На подальші звернення потерпілих переяславська поліція не реагувала жодним чином.

В 2019 році стало відомо, що справу закрито. І це враховуючи те, що жодних процесуальних дій поліція не проводила. На заяви потерпілих не реагувала взагалі.

Є великі сподівання на те, що потерпілі в даній справі все ж таки використають свої законні права, а порушників буде притягнуто до кримінальної відповідальності.

 

Теги: переяслав,переяславська міська рада,Курченко Антоніна Миколаївна,переяславський відділ поліції,Сандига Лариса Леонідівна,відділ культури і туризму переяславської міської ради

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення