Святковий та піднесений настрій панував 3 вересня на трибунах стадіону спортивного комплексу «Економіст», де зібралися першокурсники зі своїми батьками та почесні гості університету. Під оплески пройшла урочиста хода з прапорами, потім пролунав Державний Гімн України.

У вітальному слові ректор КНЕУ, професор Дмитро Григорович Лук`яненко зазначив: «Життя кожної людини – це вибір. Сподіваюсь, ви зробили правильний вибір. Система послідовної освіти давно закінчилася. Вступивши до КНЕУ, ви вже з першого дня маєте думати про роботу й учитися заробляти гроші. Усі ресурси університету слугуватимуть вашій освіті. У добру путь!»

«Окрім фундаментальних знань, цей виш допоможе утвердити вас як громадянина України», - підкреслив голова наглядової ради університету, віце-президент НАН України, директор Інституту історії України академік Валерій Андрійович Смолій.

Заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайло Іванович Титарчук побажав отримувати насолоду від освіти, щоб у подальшому це могло дати сильний поштовх для розвитку економіки нашої країни.

Теплі слова подяки адресував батькам першокурсників заступник міністра освіти і науки України Юрій Михайлович Рашкевич, запевнивши, що їм не варто хвилюватися, адже діти потрапили в добрі руки.

Флагманом економічної освіти назвав наш університет президент Національної академії педагогічних наук України академік Василь Григорович Кремень. «Тут діють достойні економічні школи. І я бажаю студентам з першого дня креативно працювати, бути інноваційними».

Філософську пораду дав голова Профспілки працівників освіти і науки міста Києва Олександр Михайлович Яцунь: «Я бажаю вам частіше дивитися не під ноги, а на зірки».

Від імені колег до першокурсників звернувся декан факультету міжнародної економіки і менеджменту Юрій Мечиславович Солодковський: «Складові нашої формули: «вчитися», «вперед», «відкривати світ із насолодою та радістю».

Першокурсники мали чудову нагоду впевнитися, що в КНЕУ також можна виявити і свої творчі таланти. Підтвердженням стали хореографічні та вокальні виступи студентів старших курсів, які всі зустріли щирими оплесками.

Голова первинної профспілкової організації студентів і аспірантів Ольга Анатоліївна Чабанюк та в.о. голови студентської академічної ради університету Євгеній Нотевський запевнили, що КНЕУ – це ще й родина, де завжди можна знайти підтримку. Тож відкриваємо двері у новий світ знань, цікавого спілкування і нових друзів!

Підготувала провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова.