Сили АТО не піддаються на провокації терористів

Сили АТО не піддаються на провокації терористів

Ситуація на Донбасі залишається неспокійною. Незважаючи на Мінські домовленості, противник не припиняє вести бойові дії.
Штабом АТО було зафіксовано масивний обстріл наших позицій 2 квітня в період з 18 вечора аж до опівночі.


Ситуація на Донбасі залишається неспокійною. Незважаючи на Мінські домовленості, противник не припиняє вести бойові дії.
Штабом АТО було зафіксовано масивний обстріл наших позицій 2 квітня в період з 18 вечора аж до опівночі. Ризику був поставлений опорний пункт коло села Новгородського. Цілих 50 хвилин наші захисники відбивали вогонь терористів і врешті-решт утримали пункт.
Крім того, терористи створюють відчутний натиск саме в тих поселеннях, де є шахти. Зокрема під ризик обстрілів попали наші військові, обороняючи шахту Дутовка. Бій тривав майже годину і завершився позором для терористів.
За словами самих військових, ворог намагається провокувати українські війська до відкритого бою, проте наші позиції твердо стоять на своєму: не порушувати Мінські домовленості.
Проблемними залишаються точки коло лінії розмежування окупованих земель та території, що завдяки військовим стала підконтрольною Україні. Зокрема за останніми даними, ворог обстріляв з гранатометів та стрілкової зброї Широкіно, Авдіїївку, Гранітне, Опитне та Мар’їнку. Попри все сили АТО не піддаються на провокації і продовжують утримувати звільнені території.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...