Юрій Луценко розповів: чому більшості нардепів немає на засіданні

Юрій Луценко розповів: чому більшості нардепів немає на засіданні

Юрій Луценко розповідає, чому все ж таки лави на засіданнях ВРУ залишаються порожніми.


Те, що депутати ВРУ «прогулюють» засідання - вже нікого не шокує. Українців просто обурює той факт, що закони в нашій державі приймаються з 2 чи 3 спроби, а голова ВРУ цього навіть не приховує. Останній такий випадок стався під час прийняття закону №2490 «Про державну службу». Наші дорогі депутати змогли згуртовано визначитися ледь не з 10 спроби.
Юрій Луценко розповідає, чому все ж таки лави на засіданнях ВРУ залишаються порожніми.
«Є загалом дві причини: закордонні виїзди окремих делегацій і, власне, безвідповідальність окремих осіб. З останньою треба боротися і чим скоріше – тим ефективніше буде подальша робота ВРУ», - зазначає пан Луценко.
Щодо першої категорії народний обранець зазначає, що зараз 30 представників коаліції знаходяться у Страсбурзі на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи. Ще 10 депутатів поїхали у складі офіційної делегації до Японії.
Що робити з прогульниками – свою пропозицію висунув Володимир Гройсман, який хоче лишати мандатів на голосування тих, хто не ходить на роботу.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...