Спрощення субсидіювання триватиме надалі

Спрощення субсидіювання триватиме надалі

У неділю, 14 травня 2015 року, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що уряд буде робити все можливе, аби процедура оформлення субсидій була якомога простішою


У неділю, 14 травня 2015 року, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що уряд буде робити все можливе, аби процедура оформлення субсидій була якомога простішою.
Також він зазначив, що після стрімкого підняття тарифів населення перебуває у занепокоєнні та хвилювати буде потрібно восени, коли почнеться опалювальний сезон та почнуть приходити кругленькі суми.
Та перейматись не варто, є просте рішення – субсидія. Яценюк переконаний, що українці повинні бути спокійними та знати, що країна в обличчі уряду «заплатить за них».
Процедура оформлення знижки буде дедалі спрощуватись, субсидії будуть надаватись усім, а потім вже розберуться, наголошує прем’єр-міністр.
Також слід зазначити, що на наступному тижні міжнародні аудитори оприлюднять свої висновки щодо адекватності українських тарифів.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...