Нардепи будуть очищати державну службу від корупції

Нардепи будуть очищати державну службу від корупції

На новий законопроект «Про державну службу» урядовці, експерти і народні депутати покладають багато сподівань


На новий законопроект «Про державну службу» урядовці, експерти і народні депутати покладають багато сподівань, адже документ покликаний викорініти корупцію серед державних службовців.
Законопроект №2490 чітко розмежовує політичні посади і державну службу. Крім того, новим документом декларується те, що тепер усі бажаючі зайняти відповідну посаду мають пройти відповідний жорсткий конкурс.
Ці всі моменти викликали сумнів у народних депутатів і за закон проголосувало 226 осіб реально лише з 20 спроби. Більше того, Володимир Гройсман пообіцяв народним обранцям, що законопроект буде доопрацьовано до часу розгляду у другому читанні.
Тим не менш, більшість нардепів зазначає, що конкурсний підхід до призначення на посаду – це об’єктивна і корисна новація, адже тепер це дасть змогу уникнути махінацій і проводити оцінювання за рівнем професійних навичок та знань кандидата.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...