Міністерство соціальної політики дещо змінило правила здійснення виплат переселенцям. Таку інформацію надав заступник міністра Віталій Мущинін. Перш за все скорочення виплат стосуватимуться громадян, які проживають на територіях, що наразі є непідконтрольними Україні.

Заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін розповів про зміни, які були запроваджені з липня. За новими правилами, жителі непідконтрольних Україні територій зможуть отримувати соціальні виплати лише за умови оформлення довідки про те, що вони є внутрішньо переміщеними особами.

Мущинін оголосив, що пенсії громадянам будуть виплачувати лише за фактичним місцем проживання. За словами заступника міністра, сьогодні в Україні необхідно створити певні умови для здійснення соцвиплат, і це завдання має бути покладене на управління соціального захисту і пенсійні управління.

Як повідомляли у відповідних структурах, з 1 липня всі соціальні виплати вимушеним переселенцям буде виплачувати "Ощадбанк" як державна банківська структура.

Крім цього, чиновник зауважив, що найголовніші питання щодо окупованих територій наразі вирішуються у Мінську.