Представники української влади неодноразово наголошували на тому, що наша держава виконала усі зобов'язання перед європейською політичною спільнотою для того, аби найближчим часом для українців був введений довгоочікуваний безвізовий режим. І хоча Європейський союз, спираючись на власні побоювання потоків мігрантів з України, відклав обговорення безвізу до цьогорічного вересня, прем'єр-міністр Володимир Гройсман пришвидшить вищезазначений процес.

Гройсман здійснить робочий візит до Брюсселю вже завтра, 19-го липня. Головними питаннями, котрі потребуватимуть вирішення під час поїздки прем'єр-міністра, будуть двосторонні відносини з іноземними партнерами України, підтримка Європою і введення безвізового режиму.

За словами Володимира Гройсмана, він акцентуватиме увагу на тому, що українці заслужили отримати безвіз вже до кінця поточного року, оскільки Україна не тільки активно реформується, а й вже давно крокує шляхом європейського суспільства. Пан Гройсман переконаний, що його вимогу буде нарешті почуто й виконано ЄС.