Кабінет міністрів України прийняв проект, котрий затверджує спеціальний план заходів на поточний та наступний роки, здатний суттєво допомогти у боротьбі з бідністю. За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, зазначений вище документ вже обговорено та схвалено відповідним комітетом. Яким саме чином український Уряд має намір боротися з бідністю, Рева не зазначив, проте, акцентував увагу на тому, що Кабінет міністрів вже затвердив особливий порядок надання державним службовцям матеріальної допомоги, аби вирішити усі соціально-побутові питання.

Торкнулися зміни й медичної галузі України, котра після приходу Уляни Супрун – наразі виконуючої обов'язки Голови Міністерства охорони здоров'я – почала потроху, але досить впевнено реформуватися. Прийнята Кабінетом міністрів постанова, котра регламентує новий порядок у контексті державної реєстрації та подальшої перереєстрації іноземних ліків, суттєво скоротить строк надання таких медичних препаратів українським пацієнтам. З точки зору Супрун, після прийняття відповідного документу термін прийняття рішення про медичну реєстрацію лікарських препаратів займатиме до десяти діб.

Під дію постанови, зокрема, потрапляють ті ліки, котрі зареєстровані у ЄС, США, Канаді, Японії, Швейцарії та Австралії. Новий документ також зменшить регуляторне навантаження та поліпшить український бізнес-клімат.