Незважаючи на визнання Польщею кривавої Волинської трагедії геноцидом проти власного народу та на обурення цим фактом української влади, оскільки у зазначеній вище сумній події чимало своїх громадян втратила й Українська держава, країни все-таки поновлять економічне співробітництво на міжнародній політичній арені.

Про це в День Незалежності України, у результаті робочого візиту польського президента Анджея Дуди до нашої держави повідомив президент України Петро Порошенко, котрий подякував Польщі за її тверду позицію щодо засудження агресивної окупаційної політики Російської Федерації в Автономній Республіці Крим та на території українського Донбасу.

Варто відзначити, що під час зустрічі лідерів двох держав була обговорена й низка питань економічного характеру, зокрема, розширення співпраці у вищезазначеній галузі між Україною та Польщею. До того ж, Порошенко зазначив важливість участі польських партнерів-інвесторів у процесі компенсації економічного ембарго, котре проти нашої держави наразі безжально застосовує Росія, та підтримку Польщею усіх євроінтеграційних прагнень української сторони.