Таку інформацію надав заступник голови Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв. Він зазначив, що наразі Росія не збирається заспокоїтися та зупинитися у своїх антилюдських діях.
     Президент Росії заявив, що найбільшою трагедією 20-го століття став розпад Радянського Союзу, тож зараз Путін переслідує єдину ціль – відновити так звану помилку минулого. У цій боротьбі, каже пан Єлісєєв, важливою умовою є захоплення України. Задля цього він готовий пролити ріки крові, посварити країну з її сусідами та внести повну дестабілізацію. Зокрема, Путін бажає створити розбрат із дружньою Польщею. За словами Костянтина Єлісєєва, російські політики свідомо створюють провокації та акцентують увагу на трагедіях минулого, в той час, як деякі недалекоглядні політики з обох сторін. Заступник Адміністрації Президента відмітив, що обидва гаранти Конституції у своїх приватних бесідах піднімали саме ці теми й дійшли висновку, що, не зважаючи на все, країни мають триматися та діяти разом.

     Знаком такої єдності став візит Президента Польщі на День незалежності України. Зараз з подібним візитом 2 чи 3 грудня до сусідньої країни їхатиме Український очільник. Приводом для візиту стане 25-річниця відновлення дипломатичних відносин між державами.

     Попереду, підкреслив політик, тяжка боротьба за підтримку в Європі. Це пов'язано зі зміною влади у європейських країнах та їхніх новим поглядам на ситуацію навколо України. Також невідомо, якою буде співпраця з новообраними Президентами Молдови та Болгарії. Єлісєєв заявив, що після виборів у сусідів, Україна одразу акцентувала їхню увагу на двосторонніх добросусідських відносинах лише у випадку визнання повної територіальної цілісності України разом із Кримом.