На блокпості під Слов'янськом розгорівся конфлікт. Сутичка сталася між озброєними людьми та поліцейськими. Наразі семеро правоохоронців доправлено до шпиталю після отримання різних травм у ході нападу невідомих. Таку інформацію повідомив керівник Головного управління нацполіції у Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

У нападах на поліцію брав участь український нардеп Володимир Парасюк. За інформацією пана Аброськіна, чиновник бив захисників порядку й намагався забрати у них зброю. З цими даними керівник нацполіції звернувся до Генпрокурора України Юрія Луценко, аби той розібрався у діях, які коїв Парасюк.

Далі автоколонна з нападниками продовжила їхати у бік Бахмута.

Додамо, за даними правоохоронних органів, 14 березня на блокпосту біля Слов'янська поліція зупинила групу озброєних громадян, аби провести законну перевірку. Проте чоловікам це не сподобалося й вони спровокували конфлікт. В автоколонні нарахували понад 30 чоловік.

За інформацією пана Абрьоскіна, поліцейські, які охороняють блокпости, регулярно здійснюють перевірки. Їхня ціль – безпекові заходи, запровадженні штабом АТО. Перевірки передбачають виявлення незаконного озброєння, яке бандити можуть перевозити до зони бойових дій.