Наш телемарафон триває. І сьогодні у нас у гостях досить цікава особистість, яка свого часу ледь не стала причиною чергової революції. Принаймні так вважають політичні аналітики.

Тисячі молодих людей вийшли на вулиці міста із протестом щодо вироку родини Павличенків, які начебто були причетні до вбивства Судді Шевченківського райсуду столиці, що сталося у березні 2011 року. Протестуючі вимагали їхнього негайного звільнення з-під арешту, адже були переконані – звинувачення хибні та безпідставні, а докази і дані свідків – сфальсифіковані. Дмитру Павличенку Голосіївський суд міста Києва виніс вирок – довічне ув’язнення, а його синові – 13 років позбавлення волі. У 2014 році Верховна Рада України прийняла постанову про звільнення політв’язнів. У списку 23 прізвища. На вимогу активістів, туди було внесено і прізвище Павличенків.
Тож, сьогодні Дмитро Павличенко, разом зі своєю командою однодумців балотується на посаду міського голови столиці. І саме з ним була цікава розмова у нас в студії з приводу децентралізації влади, скорочення владного апарату, питання надання послуг киянам, питання малого і середнього бізнесу в столиці, пересувної торгівлі, доступного житла в Києві та багато іншого.
Які відповіді на запитання дали кандидат в мери Києва Дмитро Павличенко і його команда дивіться детальніше у нашому черговому випуску жовтневого телемарафону.