Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Від трьох до семи тисяч гривень за "Історії успіху громад"

Від трьох до семи тисяч гривень за "Історії успіху громад"
165734 ПЕРЕГЛЯДІВ

31 березня завершується прийом заявок та матеріалів для участі у щорічному обласному конкурсі журналістських робіт "Історії успіху громад". Для участі у конкурсі потрібно заповнити онлайн-заявку(https://goo.gl/forms/8ffZG4bw1jqwgTIf1).

Конкурс проводиться серед журналістських робіт, створених у 2017-2018 роках та розміщених у регіональних та місцевих ЗМІ. У рамках Конкурсу передбачені наступні номінації:

- «Краща публікація у друкованому ЗМІ»;

- «Краща онлайн-публікація»;

- «Кращий радіоматеріал»;

- «Кращий відеоматеріал»;

- «Краща публікація у шкільному ЗМІ».

Висвітлення особливостей укладу життя у громадах та населених пунктах, популяризація вдалих місцевих ініціатив, результати децентралізації, формування спроможних громад - ці та багато інших тем, у тому числі кращі практики учнівського самоврядування, можуть принести вам перемогу у конкурсі.

Автори, які стануть переможцями конкурсу у відповідних номінаціях, отримають грошові винагороди та дипломи:

1 премія – 7 тис. грн., 2 премія – 5 тис. грн., 3 премія – 3,0 тис. грн. у кожній з номінацій.

Конкурс запроваджено рішенням Харківської обласної ради від 8 грудня 2016 року № 311-VII та базовано на адаптованій до місцевих потреб методології Ради Європи, розробленій в рамках Програми «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні». З умовами Положення про конкурс можна ознайомитись на сайті обласної ради (www.oblrada.kharkov.ua) у розділі "Конкурси, гранти".

Запитання, що виникатимуть у зв'язку із участю у конкурсі, можна поставити за тел. (057) 700-53-05, (057) 715-73-63 або надіслати їх на електронну адресу: pressa@oblrada.kharkov.ua.

Теги: конкурс, змі, місцеве самоврядування

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення