Від трьох до семи тисяч гривень за "Історії успіху громад"

Від трьох до семи тисяч гривень за "Історії успіху громад"

31 березня завершується прийом заявок та матеріалів для участі у щорічному обласному конкурсі журналістських робіт "Історії успіху громад". Для участі у конкурсі потрібно заповнити онлайн-заявку(https://goo.gl/forms/8ffZG4bw1jqwgTIf1).

Конкурс проводиться серед журналістських робіт, створених у 2017-2018 роках та розміщених у регіональних та місцевих ЗМІ. У рамках Конкурсу передбачені наступні номінації:

- «Краща публікація у друкованому ЗМІ»;

- «Краща онлайн-публікація»;

- «Кращий радіоматеріал»;

- «Кращий відеоматеріал»;

- «Краща публікація у шкільному ЗМІ».

Висвітлення особливостей укладу життя у громадах та населених пунктах, популяризація вдалих місцевих ініціатив, результати децентралізації, формування спроможних громад - ці та багато інших тем, у тому числі кращі практики учнівського самоврядування, можуть принести вам перемогу у конкурсі.

Автори, які стануть переможцями конкурсу у відповідних номінаціях, отримають грошові винагороди та дипломи:

1 премія – 7 тис. грн., 2 премія – 5 тис. грн., 3 премія – 3,0 тис. грн. у кожній з номінацій.

Конкурс запроваджено рішенням Харківської обласної ради від 8 грудня 2016 року № 311-VII та базовано на адаптованій до місцевих потреб методології Ради Європи, розробленій в рамках Програми «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні». З умовами Положення про конкурс можна ознайомитись на сайті обласної ради (www.oblrada.kharkov.ua) у розділі "Конкурси, гранти".

Запитання, що виникатимуть у зв'язку із участю у конкурсі, можна поставити за тел. (057) 700-53-05, (057) 715-73-63 або надіслати їх на електронну адресу: pressa@oblrada.kharkov.ua.

Тегі: конкурс, змі, місцеве самоврядування