Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Всеукраїнська конференція: «27 років Незалежності України: досягнення та перспективи розвитку державної етнонаціональної політики»

Всеукраїнська конференція: «27 років Незалежності України: досягнення та перспективи розвитку державної етнонаціональної політики»
166844 ПЕРЕГЛЯДІВ

22 серпня 2018 р. Рада національних спільнот України проводить Всеукраїнську конференцію: «27 років Незалежності України: досягнення та перспективи розвитку державної етнонаціональної політики» в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України (м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 8, ст. метро «Печерська», вхід з вул. Арсенальної).

В рамках конференції також планується проведення концертної програми Всеукраїнського фестивалю «Всі ми діти твої, Україно!». На початку заходу відбудеться урочиста церемонія нагородження найактивніших членів РНСУ державними відзнаками.

У програмі фестивалю передбачено виступи солістів та творчих колективів, проведення танцювальних та вокальних майстер-класів, народних забав. Демонстрація та реалізація творів народно-ужиткового мистецтва, показ та дегустація національних кухонь, друкованої продукції, тощо. На заході будуть присутні активісти національно-культурних спільнот, представники державної влади, письменники, вчені, аташе з питань культури посольств, чиї етноси будуть представлені на цьому фестивалі.

Всеукраїнська конференція РНСУ надасть можливість для обговорення важливих питань щодо реалізації та перспектив розвитку державної етнонаціональної політики в Україні з метою пошуків нових механізмів і шляхів реформування зазначеної сфери.

Під час конференції буде обговорено низку важливих тем, присвячених наявному досвіду управління та пошуку нових механізмів діяльності національно – культурних спільнот України на загальноукраїнському та регіональному рівнях.

Нагадуємо, що з урахуванням заходів безпеки, Вам обов’язково необхідно мати із собою документи, які можуть засвідчити вашу особу.

Акредитація учасників та представників ЗМІ проходить за телефоном: +38(050)4389000. Відповідальна особа – Дар'я Дем'янчук.

Теги: рада, національних, спільнот, україни, аванесян, ашот, дадікоєвич, день, незалежності, 27 років, україна

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео