Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Свято шоколаду 2017, Львів

Свято шоколаду 2017, Львів
164550 ПЕРЕГЛЯДІВ
У культурній столиці України відбудеться чергове найсолодше свято країни.  У Львові 12 жовтня свято шоколаду збере справжніх поціновувачів смачненького.

Традиційно на гостей чекатиме Шоколадний ярмарок, різноманітні майстер-класи з виготовлення смаколиків з какао. Та обов’язково відбудеться чемпіонат кондитерів-аматорів «Домашній кондитер», у якому змагатимуться за звання найкрутішого шоколатьє міста. Місце проведення: Палац мистецтв на вул. Коперника, 17, Львів. Це біля палацу Потоцьких. Дата проведення: з 13 по 15 жовтня 2017 року. Програма Свята шоколаду 2017 На святі зберуться кращі бренди та виробники шоколаду, які представлять свою продукцію. Для кожного відвідувача випаде чудова нагода посмакувати оригінальними шоколадними напоями, придбати для друзів та рідних «шоколадні» сувеніри та взяти участь у майстер-класах від професійних шоколатьє. 
У програмі шоколадного свята: традиційний Шоколадний ярмарок; майстер-класи від Львівської свічкової мануфактури; «Дитяча шоколадна країна»; чемпіонат кондитерів-аматорів «Домашній кондитер»; мистецькі шоколадні інсталяції – упродовж всього заходу охочі зможуть помилуватися 5-метровим шоколадним млином, велетенською 9-метровою коробкою цукерок, а для малечі на святі гулятиме 3-метровий шоколадний ведмідь. 
Взяти участь у змаганнях за кращого шоколатьє міста мають змогу всі бажаючі, хто впевнений у своїх незвичайних кулінарних здібностях. На найсолодшому святі країни будуть тільки найсолодші емоції та враження!  Тож не пропустіть можливість посмакувати справжнім шоколадом та відзначити свято разом зі старовинним містом.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення