Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Чернівцях «Вечір Боксу Білих Комірців в ринзі»

У Чернівцях «Вечір Боксу Білих Комірців в ринзі»
54889 ПЕРЕГЛЯДІВ

22 вересня у розважальному комплексі «EgoistPalace» у Чернівцях відбудетья спортивно-розважальне шоу «Вечір Боксу Білих Комірців в ринзі».

Відсутність спортивної кар’єри не завада, а обов’язкова умова! Шоу, в якому змагаються не професіональні спортсмени, а підготовлені тренерами офісні працівники, кухарі, лікарі, перукарі, менеджери та всі бажаючі. Люди, які не просто люблять єдинобортсва, а живуть поєднуючи роботу- сім’ю- спорт!

«Напевно, варто визначити, що ж таке – «білий комірець». Отже, “білий комірець” – це визначення, яке використовується сьогодні в усьому світі відносно до найманих працівників, зазвичай, зайнятих на роботі, пов’язаній з розумовими здібностями. Тобто, «білий комірець» – це службовець, чиновник, адміністратор, менеждер, інженер, викладач чи будь-хто інший. У свою чергу, «Бокс білих комірців» – це коли на ринг виходять адміністратори чи менеджери, науковці та підприємці, директори та будівельники, продавці чи викладачі. Вони не займаються боксом професійно, не приймають участь у чемпіонатах, бокс не є їхньою справою. Бокс для – них – хобі, задоволення, досуг, розгрузка чи активний відпочинок.» - зазначає організатор шоу Олександром Погодіними.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення