Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

​Ольга Горбачова у Харкові із фестивалем "Сонце"

​Ольга Горбачова у Харкові із фестивалем "Сонце"
82296 ПЕРЕГЛЯДІВ

8 жовтня Ольга Горбачова вперше поділиться з усіма жінками іменами майстрів і правилами щасливих особистих відносин, які допомогли їй відновити сім'ю. Захід відбудеться у Харківському державному академічному драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка.

Артистка і ментор оголосила про унікальний жіночому фестивалі «Сонце», з яким цієї осені вирушає в тур по містах України. За словами Ольги, це перший в Україні соціально-музичний проект для розвитку жінок, пар та сімей. Вона не тільки готує красиву сольну програму, але і везе з собою фахівців різних напрямків, які працюють особисто з нею останні роки.

Ольга Горбачова - артистка, автор пісень, телеведуча, ментор, володар найвищої нагороди в сфері журналістики «Золоте перо». Жінка, що зуміла кардинально змінити своє життя завдяки внутрішньому розвитку.

«Секрет нашої молодості і щастя насправді полягає у тому, щоб ми знаходили час для себе. Я хочу Вам допомогти розібратися в тому, що заважає Вам бути щасливими, люблячими, улюбленими і сяючими. Одного разу з цієї пастки нелюбові і нещастя мені допомогли вибратися дуже хороші люди і фахівці. І тепер вони відправляються зі мною в тур, щоб допомогти Вам розкрити свій жіночий потенціал. Кожна з нас знаходиться тут, щоб сяяти. І фестиваль Сонце про те, як сяяти в любовному, сімейному та серцевому Житті Жінки. Лекції моїх улюблених майстрів розкажуть Вам протягом фестивального дня про дуже глибокі речі, а мій сольний концерт увечері перетворить цей день на справжнє свято жіночої сили». – розповідає Ольга Горбачова.

«Секрет нашої молодості і щастя насправді полягає у тому, щоб ми знаходили час для себе. Я хочу допомогти розібратися в тому, що заважає жінкам бути по-справжньому щасливими, люблячими, улюбленими і сяючими. Одного разу з цієї ілюзорної пастки нелюбові і нещастя мені допомогли вибратися дуже хороші люди і фахівці. Тепер ці майстри відправляються зі мною в тур, щоб допомогти вам розкрити свій жіночий потенціал. Кожна з нас знаходиться тут, щоб сяяти. І фестиваль Сонце, про те, як сяяти в любовній, сімейної та серцевої Життя Жінки. »

Формат фестивалю «навчання + концерт» незвичайний - днем в програмі фестивалю заявлені лекції на теми сімейного і сексуального освіти, а ввечері гостей чекає концерт-свято Ольги Горбачової.

Відвідавши лекції одноденного фестивалю, Жінки зможуть дізнатися:

  • Що потрібно робити, щоб кожен день «горіли» очі?
  • Як розвинути в собі якості, які зміцнюють відносини?
  • Де брати сили на все і навіть більше?

Приєднуйтесь до свята жіночої сили. Девіз фестивалю «Я тут, щоб сяяти» - допоможе вам активувати внутрішнє Сонце і свою унікальну Зірку.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення