Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Картинна виставка «Проект Енеїда»

Картинна виставка «Проект Енеїда»
219425 ПЕРЕГЛЯДІВ

До 29 жовтня у Національному художньому парку України, що по вулиці Михайла Грушевського 6, буде представлена картинна виставка під назвою «Проект Енеїда».

«ПроектЕнеїда» – першавиставка, що акумулюєблизько 200 визначних артефактів: ілюстрації, станковий живопис і графіку, театральніафіші, мультиплікацію, фото-тавідеоматеріали, книжкові видання, які стосуютьсявізуальнихобразівпоемиІванаКотляревського, зприватнихколекційта 11 музеївУкраїни.

«Проект Енеїда»– новий погляд на феномен легендарної поеми Івана Котляревського. За 175 років свого існування книга ілюструвалася багатьма художниками, і кожне її видання може чимало розповісти про Україну різних періодів. Проект «Енеїда» представить широкому загалу цілісний зріз візуальної складової ключового для нашої культури твору.

У рамках виставки також відтворюєтьсялегендарне кафе «Еней»у стінах музею.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення