Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

​У Дніпро приїде «Ревізор»

​У Дніпро приїде «Ревізор»
219425 ПЕРЕГЛЯДІВ

30 вересня о 19:00 у будинку культури міста Дніпро відбудеться театральна вистава «Ревізор». Роздуми постановників над похмурим гоголівським «Ревізором» очікуються з елементами казковості, але, як і передбачає таке забарвлення – за видимою легкістю виблискуватиме алегорія тваринної природи людини у яскравому привабливому вбранні. Придивімося до героїв відомої історії ще раз.

Комедія про авантюристів і жуликів, хоча і написана півтора століття назад, залишається гранично сучасної. За ширмою класичного сюжету ховаються всі ознаки нашого часу: хабарництво, самоуправство, беззаконня. І хоча весь спектакль глядач сміється, надриваючи живіт, в фіналі його чекає одкровення. Виявляється, сміх-то, крізь сльози.

«Ревізор» - спектакль, який сповнений гоголівських дьяволіческіх жартів і комічних ситуацій. Злегка актуалізований матеріал у виставі заслуженого діяча мистецтв України В'ячеслава Жили, звучить по-новому хльостко і енергійно. Впізнавані характери, недвозначні натяки, - правду в постановці тісно перемішують з жартом.

І, звичайно ж, на сцені «Ревізора» улюблені артисти - Ліля Ребрик, Олексій Вертинський, Ксенія Вертинська, Володимир Горянський, Олександр Папуша, Олександр Меламуд, Олександр Жила, Валерій Шалига, Володимир Ращук, Андрій Кронглевскій, Віталій Ажнов, Петро Русаненко, Володимир Захарченко.

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України В'ячеслав Жила; композитор - Юрій Дзвонар; продюсер - Слава Жила.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення