Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Круглий стіл» на тему: «Парламентська платформа боротьби з туберкульозом: об’єднуємо зусилля для подолання епідемії»

«Круглий стіл» на тему: «Парламентська платформа боротьби з туберкульозом: об’єднуємо зусилля для подолання епідемії»
219457 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Круглий стіл» на тему: «Парламентська платформа боротьби з туберкульозом: об’єднуємо зусилля для подолання епідемії» (вул. Грушевського, 5, конференц-зал).

 Захід відбудеться 3 жовтня, метою якого є ефективне об’єднання зусиль усіх зацікавлених сторін щодо боротьби з туберкульозом.
На жаль, проблема наявності епідемії туберкульозу в Україні залишається однією з найактуальніших. На сьогодні Україна має найгірші в Європі показники успішності лікування туберкульозу - щорічно в нашій державі туберкульоз діагностується у понад 30 тисяч осіб (4 нові випадки щогодини), кожен восьмий хворий помирає.
Що можуть зробити депутати для подолання 22-річної епідемії в Україні? Як відбуватиметься взаємодія Парламентської платформи з міністерствами та громадськими організаціями? На що чекають від парламентаріїв колишні пацієнти з туберкульозом?
Ці та інші питання присутні зможуть задати організаторам та партнерам ініціативи, серед яких, зокрема:
• Сергій Кіраль, народний депутат України (фракція «ВО «Самопоміч»), заступник голови Комітету з питань промислової політики та підприємництва, заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи;
• Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України;
• Андрій Клепіков, Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я»;
• Розанна Флурі, регіональний директор Глобального Кокусу проти ТБ у регіоні СЄЦА;
• Ольга Кліменко, колишній пацієнт, автор книги «Світ в мені. Сповідь туберкульозника».

                                 

Захід відбудеться за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я», який є координаційним центром від організацій громадянського суспільства щодо співпраці з Глобальним Кокусом проти туберкульозу (www.globaltbcaucus.org) в Україні. Глобальний Кокус проти туберкульозу – унікальна міжнародна мережа, що діє в світі з 2014 року та об’єднує понад 1500 парламентаріїв, прихильних боротьбі з туберкульозом, зі 130 країн.
До участі у заході запрошені народні депутати України, делегати ключових міжнародних організацій, керівники дотичних органів виконавчої влади, представники громадянського суспільства, пацієнти та люди, яких торкнулася проблема туберкульозу, представники ЗМІ.
В результаті обговорення проблеми та напрацювання консолідованих позицій учасників «круглого столу» заплановано підписання спільної Декларації щодо подолання епідемії туберкульозу в Україні.
Початок реєстрації – о 13.30.
О 14.15 відбудеться тематичний брифінг учасників «круглого столу» (вул. Грушевського, 5, press-point). Також, під час ранкового пленарного засідання Верховної Ради України буде оголошено про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Парламентська платформа боротьби з туберкульозом».
Будемо вдячні за повідомлення про участь у вказаному заході до 28 вересня шляхом надсилання інформації (ПІБ та поштова адреса) на e-mail: yulianovna1@gmail.com. Контактна особа: Матусевич Олеся (м.т. +3097430 53 40).

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення