Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ФОРУМ НАЦІОНАЛЬНИХ СПІЛЬНОТ УКРАЇНИ – 2017

ФОРУМ НАЦІОНАЛЬНИХ  СПІЛЬНОТ УКРАЇНИ – 2017
27679 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дата, час і місце проведення: 18 грудня 2017 року,

початок о 15:00 – робоча частина Форуму,

о 16:00 – Всеукраїнський фестиваль «Всі ми діти твої, Україно!»,

м. Київ, вул.Володимирська, 50,Національна опера України.

За ініціативою керівництва Ради національних спільнот України спільно з Міністерством культури України 18 грудня 2017 року відбудеться «Форум національних спільнот України – 2017» за участі представників державного управління та керівників національно-культурних громад України.


Проведення «Форуму національних спільнот України – 2017» спрямоване на гармонізацію міжнаціональних відносин, збереження етнічної злагоди в суспільстві, консолідацію та розвиток національностей України. Адже наша поліетнічна Україна, яка представлена різними національностями (етносами) має якомога швидше пройти шлях інтеграції у великий Європейський світ. І пройти цей шлях не розрізнено, а єдиною державою, єдиною Українською нацією, тому що будь-який представник етнонаціональної спільноти – це громадянин нашої поліетнічної України.

Яскравим доповненням соціально-культурного заходу стане Всеукраїнський фестиваль «Всі ми діти твої, Україно!» за участю майстрів мистецтв, художніх колективів і солістів етнічних спільнот України, який розпочнеться о 16:00 в Національній опері України.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до національного діалогу та мистецького свята!

Акредитація учасників та представників ЗМІ проходить за телефоном: +38(050)4389000. Відповідальна особа – Дар'я Дем'янчук.

Теги: форум, всеукраїнський, фестиваль, національності, рада, спільнот, україни, форум-2017, 2017, поліетнічна, розвиток, етнічна

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео