Співачка Леді Гага скасувала весілля, яке зі своїм нареченим планувала останні кілька місяців, пояснивши неможливість одруження з Тейлором Кінні великою амбіційністю обох партнерів.

Скандально відома американська співачка Леді Гага повідомила про розрив заручин зі своїм коханим Тейлором Кінні. Після роману тривалістю у 5 років і повідомлення про заручини пара вирішила тимчасово припинити свої стосунки через надмірні амбіції обох партнерів. Саме так своє рішення пояснила Леді Гага, уточнивши, що досі до нестями закохана у Тейлора. Співачка розповіла, що амбіційність їх обох зробила стосунки нестерпними, тому парі потрібно тимчасово відпочити одне від одного. При цьому зірка попросила прихильників не критикувати її вчинок і поставитися з розумінням до такого рішення.

Знайомство Леді Гаги та Тейлора відбулося у 2011 році на зйомках одного з кліпів. Саме з цього моменту розпочалися їхні романтичні стосунки. Освідчився актор своїй коханій у День святого Валентина, однак, як вирішили самі закохані, одруження на певний час доведеться відкласти.