Переможниця цьогорічного «Євробачення» Джамала отримала спокусливу пропозицію від американської звукозаписувальної компанії «Universal Music Group» попрацювати разом над новим альбомом співачки. Запрошення українського артиста до Сполучених Штатів Америки є нонсенсом для нашої держави, оскільки західний музичний ринок завжди був більше орієнтованим на музикантів американської та британської сцен, за невеликим винятком роблячи продюсерську ставку на дійсно цікавих співаків і колективи з Франції чи Ісландії.

Сама Джамала сприйняла цю новину з великим ентузіазмом, наголосивши на тому, що така пропозиція є дуже великою рушійною силою для творчих особистостей та талановитих музикантів з України.

Новий альбом співачки спочатку почують українські та європейські слухачі, а вже через місяць доступ до платівки буде і в американців. Цікаво, що після перемоги Джамали у міжнародному пісенному конкурсі артистка почала отримувати запрошення на концерти та до редакцій всесвітньо відомих ЗМІ для інтерв’ювання у надзвичайно великій кількості.