Столичні активісти склали карту найбільш старих дерев Києва, закликавши жителів міста берегти їх. Усю інформацію про цінні вікові дерева узагальнили за допомогою спеціальної інтерактивної карти, яку всі охочі можуть побачити в інтернеті.

 

Київські активісти створили спеціальну інтерактивну карту, на якій в онлайн-режимі можна побачити найстарші дерева столиці. Визначенням вікових дерев Києва зайнялися активісти проекту «Зелений ліхтарик», метою якого є виявлення і збереження найбільш цінних екземплярів флори міста.

Як розповіли волонтери, які у рамках проекту створили інтерактивну онлайн-карту, інформацію про документально підтверджені найстарші дерева столиці вони отримали з надійних джерел: еколого-культурного центру Києва, Єдиного державного веб-порталу відкритих даних та Вікіпедії.

За словами активістів, на мапі позначені лише ті дерева, місцезнаходження яких підтверджено самими учасниками заходу, а також відомості про які були взяті з перевірених джерел. Окремо зазначені зелені насадження, інформація про які ще вимагає уточнення.

У зв'язку з недостатністю інформації про дерева Києва автори зеленого проекту просять усіх охочих допомогти їм у складанні карти заради збереження київських насаджень.

 

В'ячеслав Ситник