267 людей загинули та біля 400 осіб зазнали поранень різних ступенів тяжкості через потужний землетрус магнітудою 6,4 бали, котрий стався у центральній частині Італії та майже повністю знищив одне з її міст під назвою Аматриче. Не менш сильно від природної катастрофи постраждали Пескара-дель-Тронто – місцева комуна, сто жителів якої наразі зникли без вісти, та італійські міста Аркуата-дель-Тронто й Поста.

Після руйнівного землетрусу було додатково зафіксовано біля 900 підземних поштовхів. Хоча епіцентр руйнування і був розташований у декількох кілометрах від ще одного міста Італії – Аккумолі – поштовхи відчувалися навіть в італійській столиці - Римі.

Варто відзначити, що для відновлення зон країни, постраждалих від землетрусу, буде виділено біля п'ятдесяти мільйонів євро, а жителів цих земель позбавлять від обов'язкової сплати податків. Також на вищезазначених територіях, за рішенням прем'єр-міністра Італії Матео Ренці, вже введено режим надзвичайної ситуації. Як зазначив сам посадовець, відновлення наразі знищеного землетрусом Аматриче та сильно постраждалих Пескара-дель-Тронто, Поста й Аркуата-дель-Тронто є пріоритетом як для італійської влади, так і для усієї країни.