Укргідрометцентр повідомляє про погіршення погодних умов по всій території України на різдвяні свята. Хуртовини та люті морози спостерігатимуться в Україні унаслідок руху циклону зі сторони Чорного моря.
     Вже 6 січня у всіх областях України прогнозуються рясні снігопади із шквальними вітрами та різким зниженням температури повітря. У столиці стовпчик термометра опуститься до позначки 15-18 градусів морозу, в інших регіонах України очікується температура 11-16 градусів нижче нуля. У Прикарпатті і Карпатах температура повітря опуститься до позначок 20-25 градусів морозу. За прогнозами, така погода протримається в Україні до 8 січня.
     Внаслідок сильних снігопадів, які не припиняються на Закарпатті вже декілька днів, рух вантажного транспорту обмежено. Рятувальники безперервно витягують автомобілі із засніжених узбіч, а також здійснюють відбуксирування тих транспортних засобів, які не в змозі самостійно здійснювати подальший рух по засніженій трасі. Для ліквідації наслідків негоди на дорогах було залучено спеціальну техніку у кількості 15 одиниць, а також півсотні рятувальників.
     Окрім того, рятувальникам вдалось оперативно ліквідувати наслідки сходження лавини поблизу Хуста, яка заблокувала автомобілі із людьми всередині. Серед 11 людей, які стали заручниками негоди, ніхто не постраждав.