Лише одного яблука на день, за словами медиків зі Сполучених Штатів Америки, буде достатньо для тієї людини, котра має підвищений рівень холестерину у крові та бажає тримати його під контролем. Корисний фрукт, котрий, до того ж, є надзвичайно поширеним в усьому світі, допомагає у запобіганні виникнення тромбів у судинах, а також попереджає розвинення інфаркту та інсульту, котрі є надзвичайно поширеними серед людей із підвищеним рівнем холестерину.

Проводився медичний експеримент за участі 150-ти жінок різного віку. Спочатку це були виключно бесіди про користь яблук і для здоров'я, і для фігури. У результаті учасниці експерименту, за їх власним визнанням, стали їсти більше яблук та почувати себе значно краще. Позитивні зміни після завершення дослідження констатували й американські лікарі.

За словами спеціалістів, холестерину в організмі тієї жінки, котра хоча б раз на день з'їдала одне яблуко, містилося одразу на 23% менше у порівнянні з представницею прекрасного полу, котра віддавала перевагу менш корисним харчовим продуктам. Той самий ефект яблука мають і в контексті вживання їх чоловіками.

Цікаво, що надзвичайно корисні для людського організму не тільки свіжі, а й сушені яблука.