Дворазовий номінант на престижну кінопремію «Золотий глобус» та один із найкращих, з точки зору численних світових кінокритиків, виконавець ролі Агента 007 63-річний ірландський актор і продюсер Пірс Броснан висловив свою підтримку нації України, завітавши до Української греко-католицької церкви, що розташована у столиці Великобританії – центральній частині Лондону.

Містер Броснан був без охорони і залишив український храм ще до завершення ранкової літургії. Перед цим актор встиг трохи поспілкуватися з волонтерами Українсько-Британської організації, котрі, знаходячись біля церкви у Лондоні, щонеділі збирають кошти, аби потім відправити їх українським воїнам, які наразі знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції. Почувши від волонтерів причину їх знаходження поряд із святинею, Пірс Броснан зауважив, що дуже захоплюється мужністю української армії і додав, що українці – сильна нація. До того ж, актор щиро побажав нашій державі якнайшвидшого настання довгоочікуваного миру та подальшого процвітання.

Ірландська зірка – не перша людина зі світу кіно, котра висловлює Україні свою підтримку. Раніше такі відомі актори як Ешлі Джадд та Орландо Блум вже навідували нашу державу і під час власних візитів спілкувалися з місцевим населенням та проводили для нього численні допоміжні психологічні тренінги.