Великий ідеально круглий слід, котрий під час вивчення поверхні Червоної планети несподівано зафіксували уфологи космічного агентства NASA, на думку американських вчених, належить виключно інопланетному кораблеві та є місцем посадки невпізнаного літального об'єкту.

Цікаво, що, порівнюючи фактичні розміри можливої літаючої тарілки та одного з численних кратерів, розташованих на поверхні Марсу, дослідники дійшли неймовірного висновку про розміри інопланетного космічного літального апарату. Виявляється, він просто величезний, якщо додаткова порівняльна процедура не спростить вражаюче відкриття американських вчених з NASA.

Тим часом, у каліфорнійському Сан-Дієго, розташованому поблизу кордону з Мексикою, його жителі стали свідками теж не менш загадкового явища у вигляді дивних палаючих куль, котрі стрімголов проносилися у нічному небі. З точки зору дослідників все того ж космічного агентства NASA, помічені людьми вогняні об'єкти цілком імовірно були великим метеоритним потоком Персеїди, характерним для спостереження саме влітку, оскільки наша планета щороку проходить через зазначений вище метеоритний потік.