Володарям планшетів та телефонів від компанії «Apple» запропонували швидкий спосіб очищення пам'яті своїх високотехнологічних гаджетів від застарілих даних і файлів. Ініціатором лаконічної та простої у використанні методики очищення став Інтернет-ресурс «MacDigger».

Аби видалити з пам'яті пристрою електронне сміття, користувачу знадобиться комп'ютер з встановленою на ньому програмою «iTunes». До комп'ютеру необхідно підключити iOS-пристрій, після чого запустити вищезазначену програму. Меню додатку дозволяє користувачеві обрати необхідний гаджет, а у розділі «Резервні копії» - пункт «Цей комп'ютер». У віконці, яке з'являється після синхронізування двох пристроїв, необхідно ввести пароль. Через декілька хвилин користувач вже має резервну копію усієї інформації, котра зберігалася на планшеті чи у смартфоні.

Пункт «Відновлення з копії» дозволить останній копії даних відновитися у пристрої користувача. Після завершення маніпуляцій з гаджетами смартфон або планшет знову матиме усю необхідну інформацію, проте, вже без тимчасових файлів, котрі зберігаються у пам'яті непостійної інформації та гальмують роботу пристрою.