На Донеччині стартував проект «Безпечне таксі»: перед виїздом на лінію водії здають тест на наркотики

Медичний огляд проходить під контролем поліції та лікарів-наркологів. Наразі проект запрацював у Маріуполі, а у подальшому його планується запровадити в кожному місті.

Про це повідомив заступник начальника управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції в Донецькій області Олександр Віт, який є ініціатором проекту.

Проект «Безпечне таксі» результатом співпраці поліції, обласного наркологічного диспансеру та перевізників Маріуполя. Він передбачає проходження водіями медичного огляду на вміст наркотиків та алкоголю.

«Наша мета – забезпечити безпеку пасажирів таксі, пішоходів, а також самих водіїв. Медичне обстеження буде обов’язковим правилом при прийомі працівника на роботу в службу таксі», - відзначив Олександр Віт.

Перевізники Маріуполя підтримали ініціативу поліції запровадити анкету, в якій працівник погоджується на проходження медогляду.

Відтепер скринінг-тест на наркотики у медичному закладі щодня вибірково проходитимуть 2-5 водія. Перевірка для них є неочікуваною.

Самі таксисти переконані, що така новація потрібна.

«Неадекватний водій за кермом – це злочин, а той, хто керує міським транспортом, має проходити перевірку щодня, - впевнений один з водіїв, які сьогодні першими пройшли огляд. Чоловік має 14 років водійського стажу та каже, що жодного разу не сідав за кермо нетверезим.

Ініціативу безпечного таксі планується запровадити і в інших районах Донеччини.

 

Відділ комунікації поліції

Донецької області

 

 

Тегі: безпечне таксі
5 колосків на чорних дошках України
«На вічну пам’ять мільйонам, хто загинув під час голоду-геноциду, спричиненим в Україні радянським режимом у Москві у 1932-1933 роках. Стіймо на сторожі супроти тиранії, насильства, нелюдяності». ...
МИКОЛА ГОЛОМША – НАРОДНИЙ ПРОКУРОР! СУД ВИЙШОВ НА ФІНІШНУ ПРЯМУ!
В Окружному адміністративному суді міста Києва, відбулося чергове засідання по справі Миколи Голомші, щодо незаконного звільнення з посади першого заступника Генерального прокурора України.Нагадаємо, що...
Трильйон доларів інвестицій в Україну до 2025 року
У студії Інформаційного агентства УНТ «Українське народне телебачення» відбувся телеміст Київ-Лондон на тему «Нові імпульси залучення інвестицій в Україну». Його головною метою стало обговорення того,...
Керівництво ГУНП в Луганськй області привітало ветеранів та пенсіонерів МВС України
В День вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції, в актовій залі Сєвєродонецького відділу поліції вітали ветеранів - правоохоронців, які впродовж багатьох років свого життя...