Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Донеччині відкрили два центри безпеки, в яких працюватимуть поліцейські станції

84385 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 27 березня, нові Центри безпеки запрацювали в місті Білозерське та смт Новодонецьке, що біля Добропілля. У них цілодобово будуть нести службу поліцейські та рятувальники, які надаватимуть допомогу 25 тисячам жителів.

Участь у відкритті взяли керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць, начальник Головного управління в Донецькій області Микола Семенишин, голови місцевих громад.

У кожному Центрі безпеки чергують пожежно-рятувальні бригади та наряди Національної поліції, які разом виїжджатимуть на усі надзвичайні ситуації. Зокрема Білозерське з населенням 18 тисяч обслуговуватимуть 9 поліцейських.

Центри, в складі яких функціонують поліцейські станції, укомплектовані меблями, сучасною технікою і транспортом. Так, поліція несе службу на нових позашляховиках «Рено Дастер».

Це дозволить забезпечити постійну присутність поліції, своєчасне надання допомоги людям та покращити якість поліцейського сервісу.

На Донеччині вже працює 132 поліцейські станції, 7 з яких розташовані у центрах безпеки громадян.

Нагадаємо, днями було відкрито поліцейську станцію у прифронтовому Новгородському, яка стала однією з найбільш технічно оснащених.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення