Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Вся правда про прихід антихриста.ЧАСТИНА-1:Антихрист - як кара за те, що любов охолола

14790 ПЕРЕГЛЯДІВ
Вся правда про прихід антихриста. ЧАСТИНА-1: Антихрист - як кара за те, що любов багатьох охолола
«Антихрист - як кара за те, що любов багатьох охолола»
Відомо, що під час Французької революції проголошено у Франції у 1792 р. детронізацію Бога, а замість Нього проголошено божеством людський розум, символом якого мала бути одна акторка. Французи посадили її на престолі й віддавали їй найбільші почесті. Тоді відступництво від Бога мало місце в одній тільки Франції, отже, воно обмежилося тільки однією частиною земної кулі. Наміри диявола спонукали все людство прилучитися до проти християнського табору. Диявол тоді не мав сили, бо люди ще не були настільки підготовлені, щоб явно освідчитися антихристові. Мусить, отже, наступити ще загальне зіпсуття людського роду. Все людство мусить відмовитися від послуху Богові й збунтуватися проти Нього. Аж тоді прийде час, коли проголосять Богом уже не якусь акторку, а самого антихриста!
Поет Фрідріх Геллє поставив собі питання:, чи можливо, щоб наступило загальне зіпсуття людського роду. І сам відповів, що, на жаль, це справді може наступити: "Бо зіпсуття поширюється залізничними шляхами зі швидкістю блискавки, переноситься телеграфічними й телефонічними дротами й кабелями до різних країн; й тому нечувана досі комунікація між людьми може тепер більше накоїти лиха за п'ять років, як раніше за п'ятдесят. Де злучаться разом усі руйнівні сили, й де матиме вільну руку ціле пекло, - там насіння злоби дозріє набагато швидше, й злоба матиме свої плоди, далеко більші, ніж це було можливим колись раніше" (Gottesminne, ст.138).
Після Другої світової війни людство набагато більше дозріло до прийняття антихриста. Здається, що воно велетенськими кроками спішить йому назустріч. Другу світову війну треба вважати за явний Божий поклик до народів, щоб вони виправилися й чинили покуту. Але складається враження, що радше сповняться слова Святого Письма: "І хулили небесного Вітця через свої болі й свої рани, та не каялися в долах своїх" (Об'явлення 16:11).
Безвірство й неморальність, які прокладатимуть шлях антихристові, після Другої світової війни ще більше запанували в усіх державах, які брали у ній участь. У переможних державах до зовнішнього занепаду прилучився ще й внутрішній. Навіть мир, який його продиктували переможці, - це ніщо інше, як саме тріумф несправедливості. Глибоку думку висловив про це італійський єпископ Аддео з Нікосії в одному своєму пастирському листі: "Мирні договори, які тепер накинено переможеним націям, - це виразний доказ того, на що здатний світ без Бога ". Дуже помітною є й ця обставина, що переможці в Світовій війні жодного разу не згадали про Боже ім'я в документах мирних договорів, хоча ті документи займають сотні сторінок! Тому має рацію пастор Ессен, який, вказуючи в своєму творі "Коли прийде антихрист?" (Erbelfeld, 1919) на вищенаведені факти, робить такий висновок: "Великим числом провідних мужів і жінок опанувала якась невимовна ненависть до Церкви й Христа. Тому не буде безпідставним питання: Чи наш народ уже дозрів до явного виступу антихриста? В кожному разі великою є правдоподібність того, що Світова війна прискорила прихід антихриста".
Свята Бригіда (+1373) каже таке: "Час антихриста прийде тоді, коли несправедливість переповнить міру, й безбожність зросте до надмірних розмірів. Коли християни полюблять єресь, й коли беззаконники потопчуть духовенство й справедливість, то це буде виразним знаком того, що наближається антихрист "(Clarus, Leben und Offenbarungen der heiligen Brigitta, Regensburg, Manz ст. 168).
Святий священномученик Методій передбачив ось таке: "При кінці світу християни замало виявлять вдячності за велику ласку, якої їм уділено, покликаючи великого монарха, під пануванням якого довго триватимуть на землі світлі часи миру й гаразду. Вони почнуть знову вести погане життя: впадуть у гордість, пустоту, безсоромність, легкодушність, ненависть і заздрість, нестриманість у їжі й питтю та інші пороки так, що їхні гріховні рани будуть гірші перед Богом від зарази. При цьому чимало людей почне сумніватися, чи справді тільки одна християнська віра веде до спасення й чи, може, справді не мають слушності жиди, що очікують іще Месії. Тому постануть єресі й заколоти. А це не буде подаватися справедливому Богові, що Він дозволить Люциферові й іншим дияволам прийти з пекла на землю й перш усього звести безбожників" (Dion. V. Lutzenburg, Життя антихриста, 1682, гл.12).
Поет Фрідріх Геллє додає, що перед приходом антихриста знову повернеться поганство, навіть у самому Римі, а культура й наука будуть цілковито на службі у диявола, та що, навіть духовенство звиродніє. Добрих священиків будуть висміювати й принижувати. Неморальність запанує скрізь. (Те саме передбачила, зрештою, і сама Божа Мати у 1846 р. в La Salette та свящ. Стефано Гоббі).
Святе Письмо часто згадує про те, що антихрист прийде як кара за людську безбожність. Пророк Даниїл каже: "Через гріхи дано йому владу" (Даниїла 8:2). Святий Павло говорить: "Тому що не прийняли любові правди, зішле Бог силу обману, щоб вірили неправді" (2 Солунян 2:10-11). Отже, коли світ не схоче вже нічого чути про духа Євангелії, він дістане за кару спорідненого духовно з безбожним світом антихриста, а він іще більше заохотить людей, щоб вони вважали брехню за правду, а правду - за брехню, та віддавалися всяким порокам. "І тому, що люди саме через свої злі діла відійдуть від віри, антихрист не муситиме вже напружувати своїх сил, щоби цілком заманити людей до себе, тому що вони вже відразу будуть готові до згрішення" (Діон. з Lutzenburg, гл.27). Антихрист поневолить народи, що стануть безбожними, й змусить їх прийняти на себе ярмо неволі, подібно, як це чинили подекуди його предтечі: Нерон, Діоклетіян та інші тирани.
Як буде поводитися антихрист, можна скласти собі деяке поняття з поведінки більшовиків у Росії (терор, страшне переслідування християнства), чи поведінки жида Бели Куна за більшовицьких часів в Угорщині. Чимало людей у тих краях, бачучи все це, тривожно питали себе, чи справді настали вже часи антихриста.
 
 
 
Джерело:
Теги: Федор Олексюк,Ваша Надія,Крик душі або голос пустелі,Прихід антихреста,Фрідріх Геллє ,(Gottesminne ст.138),(Об'явлення 16:11),(Clarus Leben und Offenbarungen der heiligen Brigitta Regensburg Manz ст. 168).,(Даниїла 8:2),(2 Солунян 2:10-11)

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення