Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За безпекою у курортних районах Донеччини стежить туристична поліція

9034 ПЕРЕГЛЯДІВ

Щодня на охорону громадського порядку заступають 130 поліцейських у складі кінних, піших, вело- і мотопатрулів, а також поліція на воді. У курортних зонах організовано роботу 7 поліцейських станцій для оперативної допомоги громадянам. Серед завдань туристичної поліції – контроль за дотриманням карантинних обмежень, щоб відпочинок був безпечним.
Туристична поліція працює у чотирьох курортних зонах: Маріупольській і Мангушській на півдні регіону, в Слов’янській і Лиманській на півночі. Територію патрулюють 44 наряди, в тому числі – спільні з військовослужбовцями Національної гвардії.
Найбільше людей відпочиває на узбережжі Азовського моря. Саме тому поліція посилила постійну присутність у Лівобережному і Приморському районах Маріуполя, а також селах Урзуф, Білосарайська Коса, Ялта.
В акваторії курсує поліцейський катер, а в пляжній зоні – піші і велопатрулі. У Маріуполі в місцях відпочинку працюють кінна і мотополіція.
Збільшено кількість нарядів і оптимізовано їх розташування на території Славкурорта, Святогірська і Лиманського району. Так, для патрулювання Святогірська створено окрему мобільну групу.
Поліцейські не тільки забезпечують публічну безпеку, але й стежать за дотриманням карантину, проводять роз’яснювальну роботу з власниками закладів і відпочивальниками.
На сьогодні у туристичних зонах перевірено майже 250 об’єктів господарювання. За порушення карантинних обмежень складено 11 адміністративних протоколів.
Поліція закликає громадян з розумінням ставитися до необхідних заходів безпеки, бо вони спрямовані на захист їхнього життя і здоров’я.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення