Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В зону ООС відбув зведений загін тернопільських поліцейських

152523 ПЕРЕГЛЯДІВ

2 грудня на схід відбув зведений загін поліцейських Тернопільщини. Правоохоронці змінять своїх колег, котрі вже понад два місяці несуть службу в зоні ООС.

З настановами про дотримання дисципліни та порядку до підлеглих звернувся начальник Головного управління Нацполіції Тернопільщини Олександр Богомол.

- Два місяці ви перебуватимете в бойових умовах, у ваших руках буде зброя, тому дотримання законності та дисципліни – найперша і найголовніша вимога. Пам’ятайте також, що по вашій поведінці жителі сходу судитимуть загалом про Тернопільщину, тому ведіть себе достойно. Не забувайте, у будь-яких ситуаціях, навіть конфліктних, ви маєте діяти виключно в рамках закону.

Голова Тернопільської державної адміністрації Володимир Труш побажав поліцейським повернутися додому в такому ж складі, у якому вони відбувають на схід.

– Бережіть себе та своїх товаришів, будьте згуртованими. Хай у місцевого населення, куди ви їдете у відрядження, складеться якнайкраща думка про Тернопілля. І, звичайно, будьте усі здорові та повертайтеся додому у тому ж складі, у якому відбуваєте.

Майже увесь склад зведеного загону – це бійці з досвідом. З новачків – Володимир Голод з Козівського відділення поліції.

- Я розумію завдання та виклики, які стоять перед нами. Наша основна робота – служба на блокпостах, перевірка транспортних засобів, аби на підконтрольні території не потрапили зброя, вибухівка, наркотики та інші заборонені предмети. Вірю, що достойно нестимемо службу і через два місяці усі живі та здорові повернемося до своїх рідних.

На щасливу службу поліцейських благословив священник.

КОМЕНТАР

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ – начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області

ВОЛОДИМИР ТРУШ – голова Тернопільської державної адміністрації

ВОЛОДИМИР ГОЛОД – начальник сектору кримінальної поліції Козівського відділення поліції

Теги: ГУНП в Тернопільській області,Головне управління Національної поліції в Тернопільській області

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео