Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чужої біди не буває - правоохоронці Тернопільщини стали донорами крові

180814 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими, пологи, планові та позапланові операції, онкологічні захворювання, різноманітні нещасні випадки - в усіх цих ситуаціях врятувати життя людям може переливання крові.

У Тернополі є свій банк крові, але його потрібно постійно поповнювати. Добровільними донорами стали працівники головного управління Нацполіції Тернопільщини. Допомагати іншим — обов’язок кожного поліцейського, - стверджує Зіновій Кутний.

- Поліцейські ГУНП в Тернопільській області здають кров на потреби громадян. Сьогодні зібралася більша кількість поліцейських, щоб здати кров для різних потреб, бо є різні життєві ситуації. Такі заходи ми проводимо періодично і плануємо це робити в майбутньому, показуючи приклад іншим, що людям потрібно допомагати.

Кров – це найцінніше, чим люди можуть поділитися один з одним, а тому такі акції, - каже виконуючий обов'язки гендиректора Тернопільського обласного центру служби крові Петро Лучанко, необхідні. Достатні запаси можуть в будь-яку хвилину врятувати чиєсь життя. Для станції важливий кожен донор, бо під час карантину кількість безкоштовних донорів зменшилася.

- Хочу щиро подякувати людям, які несуть постійну службу - це наша поліція. Вони бачать проблеми і знають, що кров потрібна завжди. У зв'язку з пандемією Covid-19 люди бояться здавати кров, а поліція завжди виручає нашу область. Ми вдячні людям, які стикаються щодня з бідами і знають про необхідність крові.

Скористатися зібраними препаратами крові можуть всі громадяни Тернополя та області, лікування яких пов’язане із переливанням крові.

КОМЕНТАР

ЗІНОВІЙ КУТНИЙ – начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Тернопільській області

ПЕТРО ЛУЧАНКО – виконуючий обов’язки гендиректора Тернопільського обласного центру служби крові

Теги: ГУНП в Тернопільській області,Головне управління Національної поліції в Тернопільській області

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео