Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Сорго: біоенергетична культура

Сорго: біоенергетична культура
247272 ПЕРЕГЛЯДІВ

У студії Українського народного телебачення, в рамках програми «Інвестиції в Україну», спільно з Всеукраїнською профспілкою юристів www.vpu.su , пройшов телеміст Київ-Чикаго з теми: «Сорго – нова зернова культура». Захід відбувся за сприяння ТОВ НВТ «Укрсорго», Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Л. Погорілого та УНТ.
Спікерами телемосту стали кращі знавці українського та світового агробізнесу. Один із них – Леонід Козаченко – Президент Української аграрної конфедерації, Народний депутат України та голова «Аграрного об'єднання у ВРУ». Він розповів про перспективи інвестування в український агробізнес. За його словами Україна має що показати інвесторам, та вони не знають про неї досить інформації. Леонід Петрович наголосив на тому, що у нашої країни є величезний потенціал, що не використаний навіть наполовину.
Модератором телемосту був Ярослав Бардин – кандидат біологічних наук, генеральний директор ТОВ НВТ «Укрсорго». Він детально розповів про саму культуру сорго та наглядно показав перспективи її вирощування. За допомогою презентації Ярослав Богданович надав гостям студії детальну інформацію про особливості та корисні якості сорго. Ця культура може слугувати замінником цукру та є корисною для здоров'я за рахунок вітамінів та мінералів, на які вона багата.
За можливості міжнародного зв'язку, гості телемосту мали можливість задати питання Петеру Чикалюку – власнику ДП «Рейлін» в Україні, американському інвестору. Петер Чикалюк підтвердив, що Україна є привабливою для інвесторів лише за умови розповсюдження правдивої інформації про себе.
Під час проведення телемосту кожен з гостей студії мав можливість за допомогою електронної презентації розповісти про свій проект у сфері агробізнесу, що вкотре доводить те, що в України є інтелектуальний та природний потенціал, аби стати країною номер один у агробізнесі. Українське народне телебачення розпочало цикл передач для залучення інвестицій у різні сфери бізнесу України. Сподіваємося, що робота стане плідною і міжнародні інвестори побачать в Україні потенціал та впевненість у майбутньому.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео