Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Інститут Конфуція КНУ ім. Т. Г. Шевченка нагороджений орденом Слави

28413 ПЕРЕГЛЯДІВ

4 грудня Всеукраїнський фонд сприяння міжнародному спілкуванню «Українське народне посольство», почесним головою якого є перший президент України Леонід Кравчук, вручив орден Слави Інституту Конфуція Київського національного університету КНУ ім. Т. Г. Шевченка.

Інститут Конфуція - найвпливовіша освітньо-культурна організація з поширення китайської мови та культури у світі, система науково-навчальних закладів для популяризації китайської мови, культури та мистецтва.

При Інституті Конфуція навчають китайської мови, проводять наукові конференції, конкурси та інших заходи, пов`язані з китайською мовою і культурою Китаю.

За сприяння у розвитку наукової та культурної взаємодії між Україною та Китаєм орден Слави отримав Інститут Конфуція КНУ імені Тараса Шевченка.

На урочистому заході за дорученням виконавчого директора фонду «Українське народне посольство» Павло Кочубинський від імені першого Президента України Леоніда Кравчука вручив нагороду та побажав нагородженому Інституту Конфуція успішної та продуктивної подальшої праці.

Павло Кочубинський зазначив, що орден Слави був присуджений Інституту Конфуція  КНУ «за видатні досягнення в області підвищення рівня культурного та наукового взаємодії» між Україною і КНР.

Заступник директора Інституту Конфуція КНУ з китайської сторони SUN KEWEN, в свою чергу, подякував «Українському народному посольству» за цю нагороду, назвавши її «визнанням заслуг» інституту і стимулом до досягнення подальших успіхів.

Теги: кну ім. т. г. шевченка, sun kewen, інститут конфуція

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео