Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Сильні тілом і духом: на Донеччині українські захисники започаткували спільні спортивні тренування

47209 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поліцейські, нацгвардійці, прикордонники та рятувальники пліч-о-пліч несуть службу в умовах збройного конфлікту. Щоб бути спроможними зберегти життя людей, захистити свій народ, вони щодня тренуються – разом. Бо вважають, що сила – у єдності.
Представники органів системи МВС мають одну спільну мету – забезпечити безпеку на Донеччині. А для цього потрібно бути сильними, витривалими та згуртованими. Силовики об’єдналися не тільки на службі, але й в спорті. «Ми – побратими, одна команда», - кажуть правоохоронці. До неї увійшли представники різних підрозділів Національної поліції, Національної гвардії, в тому числі полку «Азов», Донецького прикордонного загону, Державної служби з надзвичайних ситуацій. Серед поліцейських – оперативники, кінологи, бійці спецпідрозділу КОРД і роти поліції особливого призначення.
На спільних тактичних навчаннях вони відточують професійну майстерність, а на спортмайданчику доводять до ідеалу свою фізичну підготовку. Заняття проходять в Маріуполі під керівництвом тренера з кросфіту Олександра Лугового.
Силовики займаються кросфітом, стронгменом, важкою атлетикою, функціональним багатоборством. «Спортсмени показують гарні результати, у кожній з цих дисциплін ми маємо переможців», - відзначає тренер.
Найбільш універсальна дисципліна, яка дає змогу розвиватися всебічно, - це кросфіт. Він дозволяє максимально «прокачати» себе, бо поєднує різні вправи: біг, веслування, велоспорт, гімнастику тощо. Кросфіт дає правоохоронцям змогу займатися будь-де за допомогою підручних засобів – каменів, скатів, колод та канатів.
«Це не просто спільні тренування - це братство. Ми відпрацьовуємо взаємодію, підтримуємо бойовий дух одне одного, навчаємося діяти як один організм. Бо від підготовки і згуртованості працівників різних силових структур залежить безпека і життя людей», - стверджує заступник начальника поліції Донецької області Артем Кисько. Поліцейський є фіналістом «Ігор нескорених» у Києві.

Відділ комунікації
поліції Донецької області

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео