Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Керівництво ГУНП в Луганськй області привітало ветеранів та пенсіонерів МВС України

110672 ПЕРЕГЛЯДІВ

В День вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції, в актовій залі Сєвєродонецького відділу поліції вітали ветеранів - правоохоронців, які впродовж багатьох років свого життя з честю та гідністю стояли на захисті прав та свободи українського народу, захищаючи від протиправних посягань та злочинності.

Розпочались урочистості з привітального слова начальника поліції Луганщини генерала поліції третього рангу Сергія Коміссарова, який не зважаючи на відпустку,вважає своїм боргом особисто вшанувати колишніх колег, багато з яких допомогли порадою Сергію Анатолійовичу в його перших починаннях на службі в органах внутрішніх справ. Очільник луганської поліції побажав міліціонерам-ветеранам здоров’я, миру та добра, а також відзначив, що ветеранські організації проводять потужну роботу серед молодого покоління поліцейських у всіх відділах поліції.

За незмінною традицією шановні ветерани були нагороджені відзнаками та нагородами. Почесні відзнаки «За розвиток регіону» та Почесні грамоти від імені голови Луганської військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, медалі «Сто років на варті правопорядку» та наручні годинники від поліції Луганщини, які вручив сьогодні Сергій Анатолійович, залишать у серцях та душах ветеранів гордість за те, що молоде покоління правоохоронців продовжує їх розпочату нелегку справу боротьби зі злочинністю, і приємні спогади про сьогоднішнє свято.

Святковий настрій подарував присутнім поліцейський ансамбль «Патруль». Пісні у виконанні талановитих артистів не залишили байдужими жодного присутнього в залі – усі щиро посміхались та підспівували українські пісні та де у кого по щоці текла сльоза, коли лунала пісня про офіцерську честь.

Привітати ветеранів та пенсіонерів зі святом приїхали учні Новоайдарської школи-гімназії, які мріють у майбутньому стати офіцерами поліції та вже сьогодні із з задоволенням входять до складу єдиного в Луганській області загону майбутніх поліцейських «Закон». Звичайно, Сергій Анатолійович кожному маленькому «поліцейському» вручив подарунок, тим паче, що вчора в Україні святкували День Святого Миколая.

В свою чергу, шановні винуватці урочистого заходу вирішили нагородити діючих співробітників поліції Луганщини від асоціації ветеранів МВС України медалями «100 років служити і захищати».

«Ми вдячні Сергію Анатолійовичу Коміссарову за підтримку ветеранів та пенсіонерів з боку луганської поліції, яку він очолює. Дякуємо молодим поліцейським за допомогу, а ми – ветерани, в свою чергу, завжди підтримаємо влучною порадою молодих правоохоронців», - промовив голова Луганської обласної ветеранської організації, полковник міліції у відставці Пролигін Анатолій Андрійович.

Відділ комунікації поліції

в Луганській області

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення