Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Керівництво ГУНП в Луганськй області привітало ветеранів та пенсіонерів МВС України

113472 ПЕРЕГЛЯДІВ

В День вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції, в актовій залі Сєвєродонецького відділу поліції вітали ветеранів - правоохоронців, які впродовж багатьох років свого життя з честю та гідністю стояли на захисті прав та свободи українського народу, захищаючи від протиправних посягань та злочинності.

Розпочались урочистості з привітального слова начальника поліції Луганщини генерала поліції третього рангу Сергія Коміссарова, який не зважаючи на відпустку,вважає своїм боргом особисто вшанувати колишніх колег, багато з яких допомогли порадою Сергію Анатолійовичу в його перших починаннях на службі в органах внутрішніх справ. Очільник луганської поліції побажав міліціонерам-ветеранам здоров’я, миру та добра, а також відзначив, що ветеранські організації проводять потужну роботу серед молодого покоління поліцейських у всіх відділах поліції.

За незмінною традицією шановні ветерани були нагороджені відзнаками та нагородами. Почесні відзнаки «За розвиток регіону» та Почесні грамоти від імені голови Луганської військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, медалі «Сто років на варті правопорядку» та наручні годинники від поліції Луганщини, які вручив сьогодні Сергій Анатолійович, залишать у серцях та душах ветеранів гордість за те, що молоде покоління правоохоронців продовжує їх розпочату нелегку справу боротьби зі злочинністю, і приємні спогади про сьогоднішнє свято.

Святковий настрій подарував присутнім поліцейський ансамбль «Патруль». Пісні у виконанні талановитих артистів не залишили байдужими жодного присутнього в залі – усі щиро посміхались та підспівували українські пісні та де у кого по щоці текла сльоза, коли лунала пісня про офіцерську честь.

Привітати ветеранів та пенсіонерів зі святом приїхали учні Новоайдарської школи-гімназії, які мріють у майбутньому стати офіцерами поліції та вже сьогодні із з задоволенням входять до складу єдиного в Луганській області загону майбутніх поліцейських «Закон». Звичайно, Сергій Анатолійович кожному маленькому «поліцейському» вручив подарунок, тим паче, що вчора в Україні святкували День Святого Миколая.

В свою чергу, шановні винуватці урочистого заходу вирішили нагородити діючих співробітників поліції Луганщини від асоціації ветеранів МВС України медалями «100 років служити і захищати».

«Ми вдячні Сергію Анатолійовичу Коміссарову за підтримку ветеранів та пенсіонерів з боку луганської поліції, яку він очолює. Дякуємо молодим поліцейським за допомогу, а ми – ветерани, в свою чергу, завжди підтримаємо влучною порадою молодих правоохоронців», - промовив голова Луганської обласної ветеранської організації, полковник міліції у відставці Пролигін Анатолій Андрійович.

Відділ комунікації поліції

в Луганській області

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео