Наш телемарафон триває. В гостях Інформаційного агентства «УНТ Українське Народне Телебачення» партія «Патріот». Це нова політична сила, яка об’єднала активістів Майдану Гідності України – громадських діячів, інтелігенцію, ініціативне громадянство, представників безпекового сектору держави. Люди, які піднялись проти корупційно-мафіозного режиму Януковича, об’єднались навколо справжнього державника-патріота, правознавця, якого принижував режим Януковича. За його принциповість, наполегливість в пошуку істини під час розслідувань кримінальних справ щодо Голодомору 1932-33 років, отруєння Ющенко, справи вбивства співака Івасюка, політика Чорновіла, журналістів Гонгадзе та Александрова.

Про нову політичну силу, яка існує без підтримки олігархату, і яка набирає все більше обертів, розповів її лідер – Микола Голомша.
Представники партії наголошували на тому, що необхідно розбудовувати виробництво та створювати робочі місця, раціонально використовувати міські бюджети та ресурси. Крім того, піднімалося питання альтернативи великим монополіям. Партія «Патріот» вважає, що доцільним буде впровадження в Україні прогресивних та інноваційних технологій, які створять конкурентне середовище на енергетичному ринку. Але для втілення усіх реформ необхідно докорінно змінити управлінську сферу.
Також під час ефіру було два прямих включення з Черкас та Одеси. Таким чином студія мала змогу поспілкуватися з кандидатами інших міст від партії «Патріот». З телемоста ми дізналися, що вже були виявлено порушення, пов’язані зі списками виборців в Одесі.
Детальніше про плани на майбутнє партії «Патріот» та її лідера Миколи Голомші дивіться у нашому черговому випуску жовтневого телемарафону.