Олександр Корнієць

“Діамантові прокурори”. Чи дійсно це так, і чи дійсно прокурори такі діамантові, якими їх нарекли у ЗМІ, в студії Інформаційного агентства УНТ спробують розібратися провідні юристи України, адвокати, науковці, громадські діячі.

Дана справа вже понад рік не дає спокою ані мас-медіа, ані громадськості. Більшість ЗМІ та Генеральна Прокуратура стверджують, що прокурори дійсно причетні до хабаря. Самі ж прокурори кажуть: усі звинувачення - хибні, інформація в пресі – не перевірена, а подекуди — недомовлена та неуточнена, доказів у прокуратури - не існує, а порушена справа — політичні війни.
Олександр Корнієць заявляє, що вартість діамантів мізерна. Як повідомили перші джерела — їх було 65. Пізніше з’ясувалося майже вдвічі більше — 102. Здавалося б — смачна дімантова цифра. Загальною вагою у 4.7 карат.
У студії Інформаційного агентства УНТ дослідили результати експертизи, яку надавав Олександр Корнієць на прес-конференції. Як виявилося, більшість з представлених діамантів невеликої ваги. Середня ціна – 15-20$ за камінчик вагою 0.01-0.04 карат. Очевидно, що для такого прізвиська, яке причепилося до колишніх працівників прокуратури, цього, певно, замало.
В справі Олександра Корнійця не було факту передачі грошей, за логікою – не було і злочину. На жаль, працівники прокуратури Яніс Сімонов (на сьогодні веде цю справу) та пан Опанасенко (відкрив кримінальне провадження) не захотіли прийти на ефір і відповісти на ці запитання.
Воно й зрозуміло, що для прокурора монолог в суді є набагато легшим, ніж дискусія в студії в прямому ефірі з провідними адвокатами, юристами, відомими науковцями в сфері кримінального права та кримінології.
Журналісти Українського Народного Телебачення впевнені, що при подібних резонансних справах необхідно проводити громадські слухання, участь в яких повинні брати обидві сторони. А здійснювати оцінку правомірності дій учасників справи має народ України.

Згідно офіційних статистичних даних станом на 2013 рік, кількість виправдувальних вироків в США становить 17 % від загальної кількості вироків винесених в ході розгляду кримінальних справ. Відповідна статистика виправдувальних вироків в Україні становить 0,13 %. Варто зазначити: під час піку сталінських репресій в 1938 р. відношення виправдувальних вироків до загальної кількості винесених вироків становило 13,4 %.

Відштовхуючись від вищевказаних даних впевнено можна стверджувати: система управління в Україні є корумпованою і олігархічною, де виконання норм закону і презумпція невинності відсутні взагалі.

ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ З ПРАВ ЛЮДИНИ
ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ З ПРАВ ЛЮДИНИ
АДВОКАТ У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СУДІ З ПРАВ ЛЮДИНИ
АДВОКАТ У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СУДІ З ПРАВ ЛЮДИНИ
СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський та...
СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...