Школярі та студенти Харкова і дев’яти районів області отримали нагороди за перемогу в обласному конкурсі «Місцеве самоврядування – це ми!»

Молодь отримала дипломи і подарунки: за перше місце у персональних номінаціях – гіроборди; автори робіт, що посіли друге місце – смартфони; за третє місце у персональних номінаціях – смарт-годинники. Колективні номінації відзначені квадрокоптерами.

А найкращі команди з брейн-рингу здобули медалі та Кубок голови обласної ради, сертифікати на відвідування квест-кімнати.

Відповідно до рішення журі, переможцями обласного конкурсу для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!» у 2017 році визначено:

— Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада»:

1 місце – Нестеренко Дар'я, учениця 9 класу Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради, вихованка Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Жар-птиця» Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості

2 місце – Мазняк Дмитро, учень 6 класу Кочетоцької загальноосвітньої школи Чугуївської районної ради

3 місце – Гусак Крістіна, учениця 5 класу Борщівського НВК Балаклійської районної ради

— Кращий індивідуальний письмовий твір на тему «Що таке місцеве самоврядування?»:

1 місце – Сидоренко Аліна, учениця 11 класу Огіївського НВК Сахновщинської районної ради

2 місце – Лісман Софія, учениця 8 класу Пісочинської загальноосвітньої школи «Мобіль» Харківської районної ради

3 місце – Євсюкова Альбіна, учениця 9 класу Красноградського НВК №3

Спеціальний диплом «Молодіжний актив» — Данило Віта, учениця 11 класу Богодухівського ліцею №3

— Краща індивідуальна письмова робота на тему: «Яке місцеве самоврядування нам потрібно?»:

1 місце – Біда Марина, учениця 11 класу Нововодолазького ліцею

2 місце – Масна Тетяна, учениця 11 класу Старовірівської загальноосвітньої школи імені А.Г.Кравченка Шевченківської районної ради

3 місце – Валєнков Яніслав, учень 11 класу Первомайської загальноосвітньої школи №6

— Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади:

1 місце – Рогожинська Марта, студентка Комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв»

2 місце – Бондаренко Дар'я, студентка Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу

3 місце – Блінова Ксенія, студентка Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу.

— Краща колективна письмова робота на тему: «Ми знаємо, як це зробити!»:

1 місце – Полевич Катерина, Буряковський Олександр, Литвиненко Марина, учні Богодухівської загальноосвітньої школи №2

2 місце – Алексенко Ксенія, Харченко Анна, Лапіня Марія, Карпенко Вікторія, учні комунального закладу «Мереф'янський медичний ліцей»

3 місце – Бахмутська Вероніка, Бережна Марія, Війтів Любов, Побажанська Вероніка, Сускоров Кирило, учні Харківської загальноосвітньої школи № 158

— Брейн-ринг серед шкільних та студентських команд Харківської області на тему місцевого самоврядування та організації влади:

1 місце – команда «Нестримні правознавці» Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу — Анучкіна Ірина, Сапко Денис, Сургай Яна, Захарченко Олена, Красовська Катерина, Золочевська Альона, Ромочкіна Анжеліка, Шуба Владислав

2 місце – команда «Акули юриспруденції» факультету прокуратури і кримінальної юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого — Пенська Аліна, Псьота Олександр, Павлов Руслан, Федотов Ілля, Рева Аліна, Котько Катерина

3 місце – команда «Максимум» Роганської гімназії Роганської селищної ради Харківського району — Лисенко Артем, Меренець Юлія, Толстих Тимофій, Шеломкова Анастасія, Макарова Лілія, Жукова Дарина
.