• Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Боротьба з корупцією
  5. Обікрали і жорстоко вбили - перед судом постануть двоє жителів Краматорська
Обікрали і жорстоко вбили - перед судом постануть двоє жителів Краматорська
  • Донецька обласна прокуратура
  • 1 липня 2025, 20:00
  • 89632

Обікрали і жорстоко вбили - перед судом постануть двоє жителів Краматорська

За процесуального керівництва Краматорської окружної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно двох місцевих мешканців. Чоловіки 18 та 23 років обвинувачуються в умисному вбивстві, розбійному нападі і крадіжці, вчинених в умовах воєнного стану (п. п. 6, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 4  ст. 185, ч. 4 ст. 187 КК України).

Вранці 19 березня 2025 року до краматорчанина прийшла знайома із проханням допомогти їй забрати свої речі з будинку колишнього співмешканця. Чоловік разом із товаришем, стосовно якого в суді вже перебувають обвинувальні акти за зберігання наркотиків та шахрайство, прийшли до вказаного будинку, розбили вікно і проникли в кімнату, де знайшли господаря сплячим у кріслі в стані алкогольного сп’яніння. Поки жінка збирала свої речі, «помічники» викрали у її «колишнього» мобільний телефон і пневматичний пістолет, після чого покинули місце злочину.
 
    
 
Близько 22:00 обвинувачені вирішили повернутись до оселі, аби вбити власника та заволодіти іншим майном. Один з них наніс господареві з десяток ударів руків’ям пістолету по голові. Коли той прокинувся і намагався чинити опір, непрохані гості вже удвох жорстоко побили його по голові, руках і ногах металевою трубою та дерев’яною скалкою.
 
Внаслідок отриманої важкої травми головного мозку з множинними переломами кісток черепу 45-річний чоловік помер. Нападники забрали з оселі вбитого ще декілька телефонів, ліхтарі, зовнішній акумулятор і повернулись до будинку, де влаштували застілля. Вранці наступного дня їх затримали правоохоронці. Загальна сума спричиненої шкоди склала близько 8 200 грн.
 
На вирішення своєї подальшої долі чоловіки чекають у слідчому ізоляторі. Максимально їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
 
Досудове розслідування - СВ Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області.
 

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє