• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Міністерство оборони України
  5. Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 24 вересня 2021 року
Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 24 вересня 2021 року
  • Командування об'єднаних сил ЗС України
  • 24 вересня 2021, 22:05
  • 420974

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 24 вересня 2021 року

Слава Україні!
Обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.
З метою підтримання напруги та провокування вогню у відповідь противник продовжує здійснювати обстріли позицій українських захисників.
Від початку доби російсько-окупаційні війська 7 разів порушили режим припинення вогню, при цьому 1 раз застосувавши заборонене Мінськими домовленостями озброєння.
В напрямку НОВОЛУГАНСЬКОГО російські найманці здійснили прицільний обстріл наших позицій, використовуючи ручні протитанкові гранатомети та заборонені міномети калібру 82 мм та 120 мм.
Поблизу СВІТЛОДАРСЬКА та ЗОЛОТОГО-4 противник вів прицільний обстріл позицій українських воїнів із стрілецької зброї та станкових протитанкових гранатометів.
Неподалік ЛЕБЕДИНСЬКОГО та ВОДЯНОГО противник вів численні обстріли з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
Крім того, біля населених пунктів ВОДЯНЕ та ШИРОКИНЕ російсько-окупаційні війська застосували два ворожих безпілотних літальних апарати, за допомогою яких здійснили скидання ВОГ-17.
Втрат серед українських захисників немає.
Військовослужбовці Об’єднаних сил вели вогонь у відповідь, застосовуючи дозволене Мінськими домовленостями озброєння.
Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишаються незмінними.
Українські захисники продовжують контролювати ситуацію і виконувати завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.
Разом до перемоги!
Слава Україні!

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє