• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Міністерство оборони України
  5. ПОГЛИБЛЕННЯ ОБОРОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА З США
ПОГЛИБЛЕННЯ ОБОРОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА З США
  • Командування об'єднаних сил ЗС України
  • 11 листопада 2021, 12:52
  • 5241

ПОГЛИБЛЕННЯ ОБОРОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА З США

 
Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв провів робочу зустріч з начальником відділу оборонного співробітництва Командування Збройних Сил США в Європі полковником Даніелем Міллером.
Під час заходу сторони обговорили питання поглиблення військового співробітництва та надання консультативно-дорадчої допомоги.
Як наголосив командувач, на даний час імплементація стандартів та штабних процедур НАТО у процеси планування застосування та управління об’єднаними силами Збройних Сил України та інших складових сил оборони є пріоритетною.
- Це стосується приведення у відповідність з євроатлантичними нормами та стандартами процедур, процесів та практик у сфері управління силами оборони, - підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Крім того, за словами командувача, актуальною залишається продовження встановлення єдиного термінологічного апарату, що гармонізований з національною та міжнародною термінологічними системами, опанування глосаріями та словниками термінології НАТО в системи управління Силами оборони.
Разом із тим українська сторона наголосила на подальшому розвитку залучення представників провідних країн-членів НАТО до роботи в органах військового управління в якості штабних офіцерів.
- Впевнений, що залучення представників збройних сил країн-партнерів на основні заходи оперативної підготовки в якості штабних офіцерів та експертів-оцінювачів посилює оборонне співробітництво та сприяє якісному виконанню завдань, як на етапі підготовки до заходів, так і на етапі їх безпосереднього проведення, - зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Разом переможемо!
Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України
#Ukraine #ЗСУ #ArmedForcesofUkraine #КОСЗСУ #JointForcesCommand #JFC #military #Разом_переможемо #НАЄВ

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє