Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

115 окрема механізована бригада ЗСУ – гордість всієї країни

115 окрема механізована бригада ЗСУ – гордість всієї країни
45705 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після 24 лютого 2022 року життя кожного українця змінилось. Хтось пішов захищати наші кордони, а хтось працює для того, щоб підтримувати економіку та переказувати кошти на ЗСУ. Зараз на фронті боронять нашу країну численні підрозділи Збройних сил України. 115 окрема механізована бригада ЗСУ з перших днів захищає міжнародно визнані кордони України. Вони були в багатьох гарячих точках, а зараз багато підрозділів цієї бригади продовжують героїчно захищати схід України.

115 окрема бригада ЗСУ є прикладом сили та незламності наших бійців. Сформувалась бригада в Черкаській області в березні 2022 року. До лав захисників стали не лише підготовлені солдати, які мали попередній досвід та проходили службу в армії, а й звичайні добровольці. За невеликий проміжок часу воїни з цієї бригади встигли натренувати тих, хто навіть не знав, як тримати зброю в руках, та стали щитом на захисті держави.

Вже на початку квітня наші сміливі воїни брали участь в боях за Сєвєродонецьк та Лисичанськ. Там вони показали справжню силу та мужність, адже одними з перших зустріли ворога на підступі до міст. Але й на цьому їхня сміливість не похитнулася, окремі підрозділи бригади брали раніше та продовжують брати участь в боях за Авдіївку та Бахмут. Дехто також вказує, що бійці 115 окремої механізованої бригади ЗСУ були помічені в боях під Донецьком.

Зараз «Загартовані вогнем», як вказано на їхніх польових нарукавних знаках, демонструють неперевершену витримку та є справжніми професіоналами своєї справи. Багато хто каже, що відсутність вмінь є вагомою причиною для того, щоб відмовити воїнам у несенні служби. Проте бійці 115 бригади ЗСУ є прикладом того, як за допомогою терпіння та великого прагнення захистити власні інтереси, всього за кілька місяців можна перетворити новачка в досвідченого воїна, який стане героєм для близьких та всього світу.

Пройшовши через справжнє пекло в багатьох місцях воїни цієї бригади встигли стати більше ніж родиною. Пліч-о-пліч вони щодня знищують окупантів, що прийшли на нашу землю, та стають все більш згуртованими. Для нас вони чиїсь сини, чоловіки, брати, а один для одного вони справжня опора та підтримка. Адже багато хто з них загартовані не лише вогнем, а й сталлю. Годинами перебуваючи під ворожими обстрілами, вони все одно не забувають, хто вони, та завжди допомагають побратимам вийти живими.

Вони пережили обстріли «касетами», «Смерчами», постійні авіаудари та постійний прицільний вогонь. 115 окрема механізована бригада ЗСУ була в тих місцях, про які звичайній людині навіть помислити страшно. Адже окупанти не стріляли прицільно в одне місце, а просто рівняли позиції наших бійців із землею, використовуючи техніку, яка знищує все довкола. За словами самих бійців, були навіть моменти, коли з їхніх позицій до ворога залишалось 50-100 метрів, і вони практично знаходились на лінії вогню між нашою та ворожою артилерією.

Тож нам залишається лише захоплюватися тим, наскільки сильні та мужні чоловіки боронять нашу країну. Знаючи, що на захисті стоїть 115 окрема механізована бригада ЗСУ, можна спокійно лягати спати, адже повз них не пролетить навіть комар. А ворог не зможе переламати незламний дух наших хлопців, ані «новітніми ракетами», ані артилерією. Адже лише наші чоловіки можуть за місяць стати воїнами, які в будь-який момент зможуть стати на захист держави. 115 окрема механізована бригада ЗСУ – гордість всієї країни, як і кожен, хто боронить кордони нашої держави.

Теги: 115 окрема механізована бригада, 115 механізована бригада, 115 бригада, 115 окрема механізована бригада зсу, 115 механізована бригада зсу, 115 бригада зсу, Вірю в ЗСУ

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео